ceska vlajka pro cz verzi britska vlajka pro AJ verzi

Již více než 30 let milujeme psy.
Jsme malá chovatelská stanice sídlící ve středočeském kraji nedaleko města Benešov. Ze začátku jsme jako mazlíky chovali nejrůznější plemena: holandské ovčáky, yorkšírské teriéry, čivavy nebo mopse a jiné. Vše se změnilo, když jsme se dílem náhody ujali jednoho francouzského buldočka jménem Flash. Flash byl pohodový pejsek s úžasnou povahou a intelektem, který nás přesvědčil, že bychom toto plemeno měli chovat. Chovatelskou stanici Flash Frenchies jsme založili v roce 2017 a od té doby toto plemeno milujeme a s láskou pečujeme o buldoččí štěňátka.

Psi mají k dispozici dům, velkou zahradu a vlastní bazének. Naše štěňata vyrůstají v přírodním prostředí, v různorodé psí smečce a rychle se socializují. Velká zahrada umožňuje svobodný a zdravý rozvoj psů.
Velký důraz klademe na kvalitní a pestrou stravu a na zdraví našich pejsků. Chovné jedince necháváme zdravotně a geneticky testovat: na nestandartní barvy (modrá, kakaová a jiné), degenerativní myelopatii, hereditární kataraktu, pately, srdce a další.

Certifikat CHS Flash Frenchies

Majitelka a chovatelka: Romana Entlerová

Majitelka Romana Entlerová